Agroturystyka "Zacisze" Praczka

Urlop na kajaku? TAK!

Jeśli kochasz przyrodę i nowe wyzwania, masz duszę odkrywcy albo po prostu chciałbyś aktywnie wypocząć, wybierz się na kajak. Odkryjesz najbardziej tajemnicze zakątki i przeżyjesz niezapomnianą przygodę.
Nie wiesz, czy spływ kajakowy jest dla Ciebie? Nie masz pojęcia czy podołasz wyzwaniu? Spokojnie, jesteśmy tu po to, by Ci pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spływy kajakowe
Spływy kajakowe

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Lubisz wyzwania, kochasz przyrodę, masz żyłkę podróżnika?

Jeśli TAK, to spływ kajakowy Pilica zaspokoi twoje oczekiwania. Poznasz miejsca piękne i tajemnicze, zakątki, które dotąd oglądałeś tylko w książkach. A może podczas wodnych wojaży odkryjesz swoją nową pasję – dziennikarza, reportera, fotografa… Jeśli nie wierzysz, spróbuj! Kajak to wyzwanie dla odważnych i ciekawych natury. To przygoda, której nie zapomnisz. Jeśli obawiasz się trudności, rozwiejemy twoje obawy, znajdziemy dla ciebie odpowiednią trasę i pomożemy a ty sam zdecydujesz, czy to sport i zabawa dla ciebie.

SPŁYWY KAJAKOWE PILICA I CZARNA WŁOSZCZOWSKA

Nie czekaj, zarezerwuj termin już dziś !

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • Organizację spływów kajakowych: indywidualnych i grupowych.
  • Wypożyczenie sprzętu: kajaki, kamizelki, wiosła, worki wodoszczelne.
  • Transport na miejsce spływu.
  • Możliwość dowozu wyżywienia w trakcie trwania spływu.
  • Organizowanie we własnym zakresie lub z naszą pomocą ogniska czy grilla podczas trwania spływu, bądź po jego zakończeniu w naszej agroturystyce „Zacisze”. Dysponujemy altanami i dużym ogrodem.
splyw kajakowy pilica

KTÓRY SPŁYW KAJAKOWY WYBIERASZ ?

JEDNODNIOWY

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników kajaków na spływy jednodniowe, proponujemy zróżnicowane trasy i dystanse, spełniające oczekiwania i możliwości naszych gości. Jesteśmy elastyczni, możecie więc Państwo w trakcie spływu zmienić trasę, skrócić ją lub wydłużyć. Wystarczy nas telefonicznie uprzedzić (tel.698 773 290).

Z naszych spływów mogą korzystać wszyscy: indywidualni turyści, rodziny, grupy szkolne, firmowe. W trakcie każdego spływu można nad rzeką rozpalić ognisko, lub zamówić u nas coś pysznego z naszej urozmaiconej kuchni.

SPŁYW KAJAKOWY PILICA

Najczęściej wybierane trasy

Możliwość wybrania krótszych tras

KILKUDNIOWY