Kontakt

Agroturystyka Praczka

Praczka 4
29-120 Kluczewsko

kontakt@e-agroturystyka.org

DOJAZD

Agroturystyka „Zacisze” w Praczce jest znakomitym miejscem na wypoczynek!

W widłach malowniczych rzek Pilicy i Czarnej Włoszczowskiej,  na terenie Przedborskiego Parku Krajobrazowego znajduje się  niewielka, lecz niezwykle urokliwa wieś Praczka. Położona jest ona w województwie świętokrzyskim, w powiecie włoszczowskim, w gminie Kluczewsko.  I to właśnie tu, w otoczeniu przepięknych lasów, rozległych łąk i złocistych pól mieści się nasza agroturystyka „Zacisze”.

GPS: baza agroturystyki: 50.930280, 19.869926

WARTO DO NAS PRZYJECHAĆ, DLACZEGO ?

  • Wszyscy goście mogą skorzystać z dużego i dobrze zabezpieczonego parkingu. Amatorzy wodnych wycieczek stąd wyruszają na spływy kajakowe. Każdy może pozostawić samochód wraz z kluczykami, które będą bezpiecznie przechowywane do momentu zakończenia spływu. Parking jest monitorowany przez całą dobę.
  • Dysponujemy własnym transportem, dlatego zapewniamy dojazd z naszej bazy do miejsca rozpoczęcia spływu a także po jego zakończeniu.
  • Praczka położona jest ok. 12 km od dworca kolejowego Włoszczowa Północ, istnieje możliwość przywozu klientów indywidualnych oraz zorganizowanych grup z dworca PKP we Włoszczowie do naszej agroturystyki, bądź bezpośrednio na miejsce, gdzie rozpoczyna się spływ kajakowy.
  • Przed każdą rezerwacją: spływem kajakowym, pobytem w naszej agroturystyce, czy też organizacją biesiady kontaktujemy się z klientem indywidualnie i omawiamy wszystkie szczegóły.

Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Magdalena Gajewska
2024-04-27
Bardzo fajne miejsce na odpoczynek jak również imprezę. Cicho i spokojnie, zdala od dużych miast. Wokół dużo lasów. Budynki nowe, czyste, uprzejmi właściciele. Dla dzieci duży teren do biegania, trampolina, huśtawki.
Wioletta Wiekiera
2024-04-21
Personel bardzo przyjazny jedzenie przepyszne impreza zorganizowana przez właścicieli na najwyższym poziomie .Myślę że mogę polecić obiekt z czystym sumieniem.
Grzegorz Krajewski
2023-10-11
Gorąco polecam obiekt w którym spędziliśmy weekend grupą ponad 40 osób. Właściciele zorganizowali nam spływ kajakowy rzeką Pilica oraz zapewnili wspaniałe i przepyszne posiłki . Gospodarze pod każdym względem stanęli na wysokości zadania abyśmy byli zadowoleni i z chęcią wrócili za rok.
Marcin Stramecki
2023-09-28
Tutaj byłem akurat na grzybach. Polecam.
Paweł Kopera
2023-09-26
Mieliśmy okazję spędzić rodzinny weekend w tym miejscu. Na szczególną uwagę zasługuje podejście gospodarzy - pomocni, życzliwi, serdeczni ludzie. Na miejscu pyszne, domowe jedzenie. Polecamy.
Pan E
2023-09-17
Zasłużone 5 gwiazdek. Super miejsce do wypoczynku, pokoje czyste, łazienki czyste, właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Organizacja grilla, ogniska i śniadania na najwyższymi poziomie. Jedzenia dużo i bardzo smaczne. Organizacja spływu kajakowego rewelacyjna. Absolutnie polecam 💪
Damian Wojtasiewicz
2023-09-17
Mili i bez problemowi gospodarze. Dbałość o gości na wysokim poziomie. Wzór do naśladowania dla innych gospodarzy
Anna Gotz
2023-09-04
Pełen profesjonalizm! Polecam każdemu, który chce przeżyć fajną przygodę na kajakach. Super zorganizowany wyjazd, pyszne jedzenie. Bardzo mili gospodarze.